EMERALD

Dla firm, klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą, rolników i osób wykonujących wolne zawody. W złotówkach lub walucie obcej.

KREDYT SAMOCHODOWY

Jesteśmy partnerem Getin Noble Bank S.A. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów samochodowych:


Kredyt udzielony może być przeznaczony na zakup samochodów nowych oraz używanych, od dealera, z komisu, od osoby fizycznej, a także na auta nie zarejestrowane w Polsce czyli dopiero kupione za granicą. Finansujemy zakupy samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, autobusów, przyczep, naczep, motorowerów i skuterów.


Dla firm, klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą, rolników i osób wykonujących wolne zawody. W złotówkach lub walucie obcej.


By otrzymać kredyt wystarczy posiadać zdolność kredytową oraz możliwość zabezpieczenia kredytu wraz z odsetkami.


Aby ubiegać się o kredyt samochodowy w GETIN Banku potrzebny jest:


Wpłata własna
Nie trzeba mieć wkładu własnego by kupić samochód i to zaledwie w parę dni. Kredytowanie samochodu, a także ubezpieczenia i prowizji.


Zabezpieczenia
Nie są potrzebne dodatkowe zabezpieczenia, by zaciągnąć kredyt.
Doradzimy jak najkorzystniej zabezpieczyć spłatę. Można skorzystać z przewłaszczenia częściowego pojazdu na bank oraz cesji praw z polisy AC.


Okres kredytowania
Kredyt samochodowy to gwarancja niskich rat. Dostosowujemy okres spłaty
do Twoich wymagań.


Ubezpieczenie
Nie ma potrzeby analizowania różnych ofert ubezpieczeń samochodowych,
by znaleźć tę najlepszą. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta również
w tym zakresie.


Bank nie tylko pożyczy pieniądze na zakup samochodu ale też pomoże go ubezpieczyć. Istnieje też możliwość skredytowania ubezpieczenia.
Dzięki współpracy Banku z największymi firmami ubezpieczeniowymi nasi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert na ubezpieczenie OC, AC, NWW, Assistance Polska
i Zagranica.


EMERALD, ul.Patli 18, 16-400 Suwałki
tel/fax: 87 565 83 36, kom: 501 269 871